Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ESOTERIC IMT1563031.2 |
| EAN | 5013929725829 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,467
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Can See Your House From |
|---|---|
| Sanatci | Camel |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 5013929725829 |
| Label | Esoteric |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ESOTERIC IMT1563031.2 |
| EAN | 5013929725829 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.