Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Entertainment Company RCV102115 |
| EAN | 0603497839490 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,492
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Clear Spot |
|---|---|
| Sanatci | Captain Beefheart and the Magic Band |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0603497839490 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Entertainment Company RCV102115 |
| EAN | 0603497839490 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.