Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB726580.1 |
| EAN | 0603497824397 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,665
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Now Playing |
|---|---|
| Sanatci | Captain Beefheart & the Magic Band |
| Cikis tarihi | 2024-08-02 |
| EAN/UPC | 0603497824397 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB726580.1 |
| EAN | 0603497824397 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.