Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CAPRICCIO C67173 |
| EAN | 4006408671732 |
| Release Date | January 3, 2012 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 201 g |
| Weight | 201 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
₺1,291
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CAPRICCIO C67173 |
| EAN | 4006408671732 |
| Release Date | January 3, 2012 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 201 g |
| Weight | 201 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.