Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950637 |
| EAN | 8436559464581 |
| Release Date | September 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz At Massey Hall |
|---|---|
| Sanatci | Parker, Charlie |
| Cikis tarihi | 2018-07-05 |
| EAN/UPC | 8436559464581 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950637 |
| EAN | 8436559464581 |
| Release Date | September 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.