Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW CONTINENT 101025 |
| EAN | 8436569194829 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hits |
|---|---|
| Sanatci | Parker, Charlie |
| Cikis tarihi | 2020-06-26 |
| EAN/UPC | 8436569194829 |
| Label | New Continent |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW CONTINENT 101025 |
| EAN | 8436569194829 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.