Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES 37071 |
| EAN | 8436569191149 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Picture of Heath |
|---|---|
| Sanatci | Chet Baker, Art Pepper |
| Cikis tarihi | 2018-05-11 |
| EAN/UPC | 8436569191149 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES 37071 |
| EAN | 8436569191149 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.