Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOTLP190 |
| EAN | 5060348581901 |
| Release Date | February 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,314
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | James Dean Story |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Leith |
| Cikis tarihi | 2016-02-01 |
| EAN/UPC | 5060348581901 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOTLP190 |
| EAN | 5060348581901 |
| Release Date | February 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.