Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS1224.1 |
| EAN | 5060149621141 |
| Release Date | May 31, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,843
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chet Baker & Crew |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2016-05-31 |
| EAN/UPC | 5060149621141 |
| Label | Pure Pleasure |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PURE PLEASURE PUPS1224.1 |
| EAN | 5060149621141 |
| Release Date | May 31, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.