Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772325 |
| EAN | 8436559469883 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,828
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Recordings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet & Bill Evans |
| Cikis tarihi | 2023-02-24 |
| EAN/UPC | 8436559469883 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772325 |
| EAN | 8436559469883 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.