Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERITORIO MER041 |
| EAN | 8436022627758 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 186 × 191 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,323
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Coming To Your Town |
|---|---|
| Sanatci | Chime School |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 8436022627758 |
| Label | Slumberland |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERITORIO MER041 |
| EAN | 8436022627758 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 186 × 191 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.