Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SLUMBERLAND RECORDS LPSLR260C2 |
| EAN | 0749846826015 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chime School |
|---|---|
| Sanatci | Chime School |
| Cikis tarihi | 2023-02-03 |
| EAN/UPC | 0749846826015 |
| Label | Slumberland |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SLUMBERLAND RECORDS LPSLR260C2 |
| EAN | 0749846826015 |
| Release Date | February 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.