Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GB1553 |
| EAN | 5065001717888 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 3 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,441
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Am Chiminyo |
|---|---|
| Sanatci | Chiminyo |
| Cikis tarihi | 2019-03-29 |
| EAN/UPC | 5065001717888 |
| Label | Gearbox |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GB1553 |
| EAN | 5065001717888 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 3 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.