Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SLUMBERLAND RECORDS LPSLR287C |
| EAN | 0749846128713 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Boy Who Ran the Paisley Hotel |
|---|---|
| Sanatci | Chime School |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0749846128713 |
| Label | Slumberland |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SLUMBERLAND RECORDS LPSLR287C |
| EAN | 0749846128713 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.