Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV224LP |
| EAN | 0843563133613 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Half Mirror |
|---|---|
| Sanatci | Chorusing |
| Cikis tarihi | 2021-08-13 |
| EAN/UPC | 0843563133613 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV224LP |
| EAN | 0843563133613 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.