Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE BJR12002EP |
| EAN | 7640159736028 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ayiti Kongo Dub #1 |
|---|---|
| Sanatci | Chouk Bwa & the Angstromers |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 7640159736028 |
| Label | Bongo Joe |
| Format | 12in |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE BJR12002EP |
| EAN | 7640159736028 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.