Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE RECORDS BJR93LP |
| EAN | 7640159731931 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,351
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Somanti |
|---|---|
| Sanatci | Chouk Bwa & the Angstromers |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 7640159731931 |
| Label | Bongo Joe |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE RECORDS BJR93LP |
| EAN | 7640159731931 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.