Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5021732656025 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,640
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shamrock Diaries |
|---|---|
| Sanatci | Rea, Chris |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 5021732656025 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5021732656025 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.