Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UCJ 5742067 |
| EAN | 0602557420678 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From a Room: Volume 1 |
|---|---|
| Sanatci | Stapleton, Chris |
| Cikis tarihi | 2017-06-15 |
| EAN/UPC | 0602557420678 |
| Label | McA Nashville |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UCJ 5742067 |
| EAN | 0602557420678 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.