Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP2550 |
| EAN | 0889466255014 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 9 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,935
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Skinheads a Mash Up London Town 1970-1971 |
|---|---|
| Sanatci | Cimarons, the |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 0889466255014 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP2550 |
| EAN | 0889466255014 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 9 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.