Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE IMT6954761.1 |
| EAN | 5055869547611 |
| Release Date | December 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Free Advice |
|---|---|
| Sanatci | Cindy |
| Cikis tarihi | 2021-12-17 |
| EAN/UPC | 5055869547611 |
| Label | Tough Love |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE IMT6954761.1 |
| EAN | 5055869547611 |
| Release Date | December 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.