Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE TLV143LP |
| EAN | 5055869548038 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 1:2 |
|---|---|
| Sanatci | Cindy |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 5055869548038 |
| Label | Tough Love |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Lo-Fi |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE TLV143LP |
| EAN | 5055869548038 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.