Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NEXT NXT116CD |
| EAN | 0195497294848 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,145
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Presents: Runnin' Plays Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Coach Bombay |
| Cikis tarihi | 2021-02-19 |
| EAN/UPC | 0195497294848 |
| Label | Next |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NEXT NXT116CD |
| EAN | 0195497294848 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.