Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DELL ORSO RECORDS EDDA62CD |
| EAN | 5051142011978 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 141 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,155
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rotate |
|---|---|
| Sanatci | Co-Pilot |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 5051142011978 |
| Label | Della Inc. |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DELL ORSO RECORDS EDDA62CD |
| EAN | 5051142011978 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 122 × 141 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.