Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAPALM RECORDS NPR585 |
| EAN | 0840588101597 |
| Release Date | May 21, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺546
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | NAPALM RECORDS NPR585 |
| EAN | 0840588101597 |
| Release Date | May 21, 2015 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.