Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | 4AD GAD412CD |
| EAN | 0652637041224 |
| Release Date | February 10, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 129 × 149 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺795
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Treasure |
|---|---|
| Sanatci | Cocteau Twins |
| Cikis tarihi | 2003-02-06 |
| EAN/UPC | 0652637041224 |
| Label | 4ad |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | 4AD GAD412CD |
| EAN | 0652637041224 |
| Release Date | February 10, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 129 × 149 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.