Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MIG MUSIC MIG02372 |
| EAN | 0885513023728 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,625
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | MIG MUSIC MIG02372 |
| EAN | 0885513023728 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.