Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | LUCKY NUMBER MUSIC LUCKY58CDX |
| EAN | 0689492131128 |
| Release Date | February 18, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 149 × 215 × 20 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,980
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | LUCKY NUMBER MUSIC LUCKY58CDX |
| EAN | 0689492131128 |
| Release Date | February 18, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 149 × 215 × 20 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.