Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WARNER ATL725324.2 |
| EAN | 5054197580505 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 148 × 193 × 17 mm · 1 kg |
| Weight | 1 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺2,553
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Permission To Land |
|---|---|
| Sanatci | Darkness |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 5054197580505 |
| Label | Warner Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | WARNER ATL725324.2 |
| EAN | 5054197580505 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 148 × 193 × 17 mm · 1 kg |
| Weight | 1 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.