Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771959 |
| EAN | 8436542016377 |
| Release Date | March 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,548
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Further Out |
|---|---|
| Sanatci | Brubeck, Dave Quartet, the |
| Cikis tarihi | 2017-03-10 |
| EAN/UPC | 8436542016377 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771959 |
| EAN | 8436542016377 |
| Release Date | March 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.