Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED HOUSE RECORDS RHRLP297 |
| EAN | 0033651029717 |
| Release Date | October 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,072
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blues, Whole Blues and Nothing But the Blues |
|---|---|
| Sanatci | Bromberg, David & His Big Band |
| Cikis tarihi | 2016-10-14 |
| EAN/UPC | 0033651029717 |
| Label | Red House |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RED HOUSE RECORDS RHRLP297 |
| EAN | 0033651029717 |
| Release Date | October 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.