Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Red House RDH315.1 |
| EAN | 0033651031512 |
| Release Date | April 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 10 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Road |
|---|---|
| Sanatci | Bromberg, David -Band- |
| Cikis tarihi | 2020-04-17 |
| EAN/UPC | 0033651031512 |
| Label | Red House |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Red House RDH315.1 |
| EAN | 0033651031512 |
| Release Date | April 17, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 10 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.