Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5767C |
| EAN | 0607396576715 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From Austin, Tx |
|---|---|
| Sanatci | Byrne, David |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0607396576715 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5767C |
| EAN | 0607396576715 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.