Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY RECORDINGS 88875111921 |
| EAN | 0888751119215 |
| Release Date | October 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kind of Blue |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2015-10-15 |
| EAN/UPC | 0888751119215 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY RECORDINGS 88875111921 |
| EAN | 0888751119215 |
| Release Date | October 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.