Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 19075883491 |
| EAN | 0190758834917 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kind of Blue |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2018-10-11 |
| EAN/UPC | 0190758834917 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 19075883491 |
| EAN | 0190758834917 |
| Release Date | October 12, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.