Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 19439723701 |
| EAN | 0194397237016 |
| Release Date | March 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music From and Inspired By Birth of the Cool, a Film By Stanley Nelson |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2020-03-13 |
| EAN/UPC | 0194397237016 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 19439723701 |
| EAN | 0194397237016 |
| Release Date | March 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.