Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA/LEGACY 19658749181 |
| EAN | 0196587491819 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,259
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turnaround: Unreleased Rare Vinyl From On the Corner |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 0196587491819 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA/LEGACY 19658749181 |
| EAN | 0196587491819 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.