Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 825646183470 |
| EAN | 0825646183470 |
| Release Date | April 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,904
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Book of Taliesyn (Mono) |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2015-04-18 |
| EAN/UPC | 0825646183470 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 825646183470 |
| EAN | 0825646183470 |
| Release Date | April 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.