Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEGGARS BANQUET CAD3X38 |
| EAN | 0652637303810 |
| Release Date | September 27, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Halcyon Digest |
|---|---|
| Sanatci | Deerhunter |
| Cikis tarihi | 2010-09-23 |
| EAN/UPC | 0652637303810 |
| Label | Beggars Banquet |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEGGARS BANQUET CAD3X38 |
| EAN | 0652637303810 |
| Release Date | September 27, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.