Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD2723548.2 |
| EAN | 8718627235485 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 145 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,094
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Void Terra Firma |
|---|---|
| Sanatci | Defiance |
| Cikis tarihi | 2023-03-31 |
| EAN/UPC | 8718627235485 |
| Label | Music On CD |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCD2723548.2 |
| EAN | 8718627235485 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 145 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.