Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | RETROACTIVE RECORDS RRB1625 |
| EAN | 0637405140576 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,883
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | RETROACTIVE RECORDS RRB1625 |
| EAN | 0637405140576 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 143 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.