Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CYPRES CYP4647 |
| EAN | 5412217046477 |
| Release Date | February 16, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 140 × 21 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,302
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | CYPRES CYP4647 |
| EAN | 5412217046477 |
| Release Date | February 16, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 140 × 21 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.