Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR140LP |
| EAN | 0729920164400 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | American Foursquare |
|---|---|
| Sanatci | Witmer, Denison |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 0729920164400 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR140LP |
| EAN | 0729920164400 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.