Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR111LP |
| EAN | 0656605611112 |
| Release Date | February 14, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,516
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Denison Witmer |
|---|---|
| Sanatci | Witmer, Denison |
| Cikis tarihi | 2013-02-14 |
| EAN/UPC | 0656605611112 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR111LP |
| EAN | 0656605611112 |
| Release Date | February 14, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.