Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNT TOAST VINYL LPBTV094 |
| EAN | 0634457561915 |
| Release Date | March 20, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 339 × 10 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ones Who Wait |
|---|---|
| Sanatci | Witmer, Denison |
| Cikis tarihi | 2012-03-26 |
| EAN/UPC | 0634457561915 |
| Label | Burnt Toast |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNT TOAST VINYL LPBTV094 |
| EAN | 0634457561915 |
| Release Date | March 20, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 339 × 10 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.