Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WISE RECORDS WR002V |
| EAN | 0717101000029 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,845
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Milk and Honey / Bitter Sweet |
|---|---|
| Sanatci | Brown, Dennis |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0717101000029 |
| Label | Wise Records |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | WISE RECORDS WR002V |
| EAN | 0717101000029 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.