Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VP VP52561.1 |
| EAN | 0054645256117 |
| Release Date | October 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,354
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We Remember Dennis Brown |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-10-31 |
| EAN/UPC | 0054645256117 |
| Label | Vp |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | VP VP52561.1 |
| EAN | 0054645256117 |
| Release Date | October 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.