Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC 5060686509629 |
| EAN | 5060686509629 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,283
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Glowing In the Dark |
|---|---|
| Sanatci | Django Django |
| Cikis tarihi | 2021-02-12 |
| EAN/UPC | 5060686509629 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC 5060686509629 |
| EAN | 5060686509629 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.