Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM IMT7349876.1 |
| EAN | 3596973498762 |
| Release Date | November 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,489
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Minor Swing |
|---|---|
| Sanatci | Reinhardt, Django |
| Cikis tarihi | 2017-11-09 |
| EAN/UPC | 3596973498762 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM IMT7349876.1 |
| EAN | 3596973498762 |
| Release Date | November 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.