Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350232 |
| EAN | 8436563183683 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nuages |
|---|---|
| Sanatci | Reinhardt, Django |
| Cikis tarihi | 2021-10-15 |
| EAN/UPC | 8436563183683 |
| Label | 20th Century Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350232 |
| EAN | 8436563183683 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.